درباره اکتیو وردپرس

اکتبو وردپرس توسط سعید عدالت پیشه تاسیس شد و در ابتدا به عنوان زیر مجموعه شرکت ایده پوبا فعالیت می‌کرد که از سال 97 کار خود را به صورت مستقل تحت دامنه activewp.ir شروع نمود.

سایت اکتیو وردپرس به صورت کلی به سه بخش آموزش، مارکت و استودیو طراحی سایت تقسیم می‌شود. اکتیو وردپرس ابتدا فعالیت خود را با آموزش وردپرس شروع و سپس استودیو و مارکت خود را راه‌اندازی نمود.

 

آموزش

یکی از مهمترین بخش های سایت ما، بخش آموزش می باشد. در این بخش ما جدیدترین نکات و بهترین افزونه های وردپرس رایگان را معرفی کرده و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

 

مارکت

مارکت اکتیو وردپرس یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات مرتبط با وردپرس مثل افزونه و قالب وردپرس است. نحوه کار بدین صورت است که فروشندگان بعد از تایید قوانین و مقررات می‌توانند به عنوان فروشنده ثبت نام کرده و بعد از تایید کارشناسان ما، محصولات خود را به فروش برسانند. یکی از مزیت های اکتیو درصد مشارکت کم (فقط 10%) ما می باشد.

 

استودیو طراحی سایت

در بخش استودیو شما می توانید خدمات حرفه‌ای مانند طراحی سایت اختصاصی، پشتیبانی، سئو، تولید محتوا و … را از ما دریافت نمایید. همچنین برای راهنمایی بهتر در هر یک از این زمینه ها می‌توانید از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

بخشی از تیم ما

هادی مرادی دیجیتال مارکتینگ
زینب عدالت پیشه گرافیست
مهنیا قاسمی تولید محتوا و پشتیبانی
سعید عدالت پیشه موسس
1/5 (1 نظر)